Niedziela, 03.03.2019, 01:30 | ||
River Plate | vs | Newell |
4:2 (3:1) |
||
» zobacz poprzednie mecze pomiędzy obydwiema drużynami |
Bramki | |
1:0 Lucas Martínez 4' - gol głową asysta: Ferreira | |
2:0 Matías Suárez 24' - gol głową asysta: Mayada | |
2:1 Alexis Rodríguez 33' - gol prawą nogą asysta: Fydriszewski |
|
3:1 Cristian Ferreira 36' - gol z rzutu wolnego | |
4:1 Ignacio Scocco 76' (gol z karnego) | |
4:2 Luís Leal 90' - gol lewą nogą asysta: Figueroa |
|
Składy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rezerwowi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
» sprawdź pełną kadrę | » sprawdź pełną kadrę |
Trener: Marcelo Gallardo | Trener: Héctor Bidoglio |
Stadion: | Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti |
Sędzia: | Darío Herrera |
» terminarz | » punktacja kanadyjska |
» strzelcy | » najczęstsze wyniki |
» asysty | » kiedy strzelają gole |
» passy drużyn | » kto strzela jako 1. |
» frekwencja | » klasyfikacja fair-play |
Poz. | Nazwa drużyny | m. | pkt. | br. | |||
1. | Racing Club | 25 | 57 | 43:16 | |||
2. | Defensa y Justicia | 25 | 53 | 33:18 | |||
3. | Boca Juniors | 25 | 51 | 42:18 | |||
4. | River Plate | 25 | 45 | 42:21 | |||
5. | Vélez Sarsfield | 25 | 40 | 33:25 | |||
6. | Atlético Tucumán | 24 | 39 | 33:28 | |||
7. | Independiente | 25 | 38 | 35:28 | |||
8. | Club Atlético Unión | 25 | 36 | 29:24 | |||
9. | Club Atlético Tigre | 25 | 36 | 39:42 | |||
10. | Huracán | 25 | 35 | 28:28 | |||
11. | Club Atlético Lanús | 25 | 34 | 27:32 | |||
12. | Talleres | 25 | 33 | 25:24 | |||
13. | Aldosivi | 25 | 33 | 21:24 | |||
14. | Godoy Cruz | 25 | 32 | 23:29 | |||
15. | Banfield | 25 | 29 | 27:31 | |||
16. | Estudiantes | 25 | 29 | 21:25 | |||
17. | Gimnasia Y Esgrima | 25 | 29 | 21:32 | |||
18. | Newell | 25 | 29 | 26:23 | |||
19. | Patronato | 25 | 26 | 29:37 | |||
20. | Rosario Central | 25 | 26 | 16:26 | |||
21. | San Martín San Juan | 25 | 25 | 24:34 | |||
22. | Belgrano | 24 | 24 | 15:20 | |||
23. | Club Atlético Colón | 25 | 23 | 21:33 | |||
24. | San Lorenzo | 25 | 23 | 21:30 | |||
25. | San Martín de Tucumán | 25 | 23 | 25:38 | |||
26. | Argentinos Juniors | 25 | 22 | 15:28 | |||
Więcej... |