• 11 Benítez

Taktyka: 4-4-2

widzów: 1000   sędzia: Mauricio Navarro

minuta wynik opis

Po niezbyt interesującym widowisku Ekwador remisuje z Polską 2:2. Wszyscy sympatycy polskiej piłki na zwycięstwo naszej reprezentacji będą musieli poczekać przynajmniej do listopada. Dziękujemy za uwagę!

90'+3' 2:2

Koniec meczu!

90'+2' 2:2

Polacy nagle przyśpieszyli tempo rozgrywania piłki, ale i tak ich akcja została "zwieńczona" niedokładnym podaniem.

90' 2:2

Spotkanie potrwa jeszcze dwie minuty.

90' 2:2

Aut dla Polski na połowie przeciwnika.

89' 2:2 Radosław Majewski (Polska) - faulował

88' 2:2 Andrzej Niedzielan (Polska) - wejście zawodnika
Robert Lewandowski (Polska) - zejście zawodnika

87' 2:2 Luis Saritama (Ekwador) - faulował
Kamil Glik (Polska) - faulowany

Glik sponiewierany przez Saritame.

86' 2:2 Michael Arroyo (Ekwador) - strzał niecelny

Arroya zostawia w tyle naszą obronę, ale jego uderzenie z prawej strony pola karnego nie trafia w światło bramki.

85' 2:2 Isaac Mina (Ekwador) - wejście zawodnika
Joffre Guerrón (Ekwador) - zejście zawodnika

85' 2:2

Zapowiada się na to, że Polska nadal nie będzie w stanie odnieść tak długo oczekiwanego zwycięstwa...

83' 2:2 Radosław Majewski (Polska) - strzał niecelny

Niezbyt udany pierwszy kontakt z piłką...

82' 2:2 Radosław Majewski (Polska) - wejście zawodnika
Adrian Mierzejewski (Polska) - zejście zawodnika

80' 2:2 (Ekwador) - rzut rożny

80' 2:2 Christian Benítez (Ekwador) - strzał niecelny

Ładne uderzenie Beniteza i z wielkim trudem Tytoń zdołał wybić piłkę po za linię końcową boiska!

78' 2:2 GOL! Christian Benítez (Ekwador) - gol głową
Luis Saritama (Ekwador) - asysta

Polscy obrońcy zostali zabsorbowani przez Saritame, ale ten dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Beniteza, który nie dał się złapać na pozycji spalonej i po uderzeniu głową wpisuje się po raz drugi w tym spotkaniu na listę strzelców! Ekwador - Polska 2:2!

77' 1:2 Artur Jędrzejczyk (Polska) - faulował
Walter Ayoví (Ekwador) - faulowany

75' 1:2 (Ekwador) - rzut rożny

Polacy wybijają piłkę z obrębu swojej szesnastki.

75' 1:2

Polacy nabrali pewności siebie, ale nadal grają niedokładnie.

73' 1:2 Juan Carlos Paredes (Ekwador) - strzał niecelny

Niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Paredesa.

70' 1:2 GOL! Ludovic Obraniak (Polska) - gol prawą nogą

Grosicki szarpnął prawą stroną, zagrywa w pole karne go Lewandowskiego, ale Minda uprzedza naszego napastnika i wybija futbolówkę przed pole karne. Obraniak jednak znalazł się w dobrym miejscu i bez namysłu oddaje uderzenie z prawej nogi i mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza Ekwadoru! Polska obejmuje prowadzenie!

69' 1:1

Lewandowski przegrywa pojedynek główkowy i piłkę przejmuje Ekwador.

68' 1:1 Kamil Grosicki (Polska) - wejście zawodnika
Euzebiusz Smolarek (Polska) - zejście zawodnika

67' 1:1

Campos do bramkarza, a ten wybija piłkę jak najdalej od swojego pola karnego.

65' 1:1 Michał Żewłakow (Polska) - strzał celny

Piłka ląduje w rękawicach bramkarza.

64' 1:1 Christian Noboa (Ekwador) - faulował
Adrian Mierzejewski (Polska) - faulowany

Faul w okolicy pola karnego. Może być groźnie...

62' 1:1 Artur Jędrzejczyk (Polska) - wejście zawodnika
Łukasz Piszczek (Polska) - zejście zawodnika

61' 1:1 GOL! Euzebiusz Smolarek (Polska) - gol prawą nogą
Ludovic Obraniak (Polska) - asysta

Mamy bramkę! Obraniak dośrodkowuje w pole karne, defensorzy Ekwadoru nie potrafią wybić piłki, ta ląduje wprost pod nogi Smolarka, a ten umieszcza futbolówkę z bliskiej odległości w siatce gospodarzy! Mamy remis!

60' 1:0 Luis Saritama (Ekwador) - faulował

58' 1:0

Na boisku nie dzieje się nic wartego odnotowania...

55' 1:0 Tilson Minda (Ekwador) - żółta kartka

55' 1:0 Robert Lewandowski (Polska) - strzał celny

Lewandowski przedziera się przez trzech zawodników gospodarzy i ostatecznie oddaje mocny strzał w środek bramki.

54' 1:0

Polska wychodzi z kontrą, ale na dwóch naszych zawodników czeka sześciu piłkarzy Ekwadoru i Obraniak jest zmuszony do zwolnienia akcji.

53' 1:0

Murawski zagrywa długą piłkę w pole karne do Piszczka i... futbolówkę łapie Banguera.

51' 1:0

"Biało-czerwoni" utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

49' 1:0

Niedokładne zagranie Wołąkiewicza i od autu gospodarze.

48' 1:0

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

46' 1:0

Rozpoczęła się druga część gry.

Jak na razie gra Polaków nadal nie wygląda zbyt obiecująco i Ekwador zasłużenie prowadzi do przerwy 1:0.

Koniec pierwszej części gry.

45'+1' 1:0 Luis Saritama (Ekwador) - faulował

45' 1:0 Luis Saritama (Ekwador) - strzał niecelny

Saritama ma wolne miejsce w polu karnym, oddaje strzał który ląduje... na całe szczęście jedynie w bocznej siatce.

45' 1:0 Ludovic Obraniak (Polska) - faulował

42' 1:0 (Ekwador) - rzut rożny

Arroya wywalczył stały fragment gry dla swojej jedenastki.

40' 1:0

Polacy starają się przedrzeć pod pole karne Ekwadoru, ale jak na razie robią to nieudolnie.

38' 1:0 Euzebiusz Smolarek (Polska) - strzał celny

Dośrodkowanie Obraniak z lewego skrzydła, piłkę przedłuża Glik i Smolarek znajduje się w świetnej sytuacji strzeleckiej, ale jego strzał głową znakomicie broni Banguera!

36' 1:0

Od bramki Tytoń.

35' 1:0 (Polska) - rzut rożny

34' 1:0 Christian Benítez (Ekwador) - faulował

32' 1:0 GOL! Christian Benítez (Ekwador) - gol prawą nogą

.. do piłki dopada jednak niepilnowany Benitez i nie daje żadnych szans na skuteczną interwencję naszemu bramkarzowi. Ekwador obejmuje prowadzenie!

32' 0:0 Christian Noboa (Ekwador) - strzał celny

Noboa oddaje zaskakujące i potężne uderzenie z dystansu, które zdołał sparować Tytoń...

31' 0:0 Euzebiusz Smolarek (Polska) - spalony

Smolarek wychodzi na czystą pozycję, ale ten ponownie na spalonym.

30' 0:0 Christian Noboa (Ekwador) - strzał niecelny

Ładnie rozegrana akcja ofensywna Ekwadorczyków, zakończona uderzeniem sprzed pola karnego w wykonaniu Noboa, ale piłka mija w dużej odległości bramkę Tytonia.

29' 0:0

Polski zawodnik jest już w stanie kontynuować grę.

28' 0:0

Na boisku leży Obraniak, który ucierpiał w starciu z rywalem.

27' 0:0

Rafał Murawski nie potrafi opanować piłki i dobrze zapowiadająca się kontra zostaje przerwana.

26' 0:0

Polacy rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

25' 0:0 Hubert Wołąkiewicz (Polska) - faulował

24' 0:0 Luis Saritama (Ekwador) - faulował
Łukasz Piszczek (Polska) - faulowany

24' 0:0

Guerron stara się dośrodkować piłkę z prawej strony pola karnego, ale futbolówka ląduje wprost w rękach Tytonia.

23' 0:0 Adrian Mierzejewski (Polska) - faulował
Juan Carlos Paredes (Ekwador) - faulowany

Adrian Mierzejewski przewraca Paredesa i od rzutu wolnego, grę wznowią gospodarze.

20' 0:0 Ludovic Obraniak (Polska) - strzał niecelny

Obraniak decyduje się na indywidualną akcję z prawej strony pola karnego, ale wykończenie nie jest dobre i futbolówka po jego strzale przelatuje ponad poprzeczką.

18' 0:0 Rafał Murawski (Polska) - strzał niecelny

Rafał Murawski ponownie stara się oddać strzał z dystansu, ale czyni to bardzo niecelnie. Od bramki Ekwador.

16' 0:0 Joffre Guerrón (Ekwador) - spalony

Saritama uderza na bramkę Tyotnia, ten zdołał sparować piłkę, ale do niej dociera Guerron i kieruje piłkę do siatki! Na szczęście znajdował się on w momencie strzału na pozycji spalonej i sędzia nie uznaje bramki!

14' 0:0 Robert Lewandowski (Polska) - strzał niecelny

14' 0:0 Hubert Wołąkiewicz (Polska) - strzał niecelny

Ładna akcja Polaków! Wołąkiewicz uderza ze środka pola karnego futbolówka odbija się od poprzeczki, od obija się blisko linii bramkowej i wychodzi w pole! Nie wiadomo do końca, czy czasami Polacy nie powinni objąć prowadzenia!

13' 0:0

Starcie Smolarka z bramkarzem Ekwadoru, ale sędzia nie odgwizduje żadnego przewinienia.

11' 0:0 Joffre Guerrón (Ekwador) - faulował

Nieczyste wejście Guerrona.

10' 0:0

Saritama starta się dośrodkować, ale Glik pewnie interweniuje i zażegnuje niebezpieczeństwo.

9' 0:0 Joffre Guerrón (Ekwador) - spalony

Długa piłka do Guerrona, ale ten znajduje się na pozycji spalonej.

8' 0:0 Rafał Murawski (Polska) - faulował

7' 0:0 (Ekwador) - rzut rożny

6' 0:0

Ekwador spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie boiska.

4' 0:0 (Polska) - rzut rożny

3' 0:0 Rafał Murawski (Polska) - strzał celny

Pierwsza próba oddania strzału z dystansu, ale pewnie broni bramkarz Ekwadoru.

2' 0:0 Luis Checa (Ekwador) - faulował